פקס ארגוני

פקס ארגוני מתאים למי שצריך לנהל יותר ממספר פקס אחד בעסק שלו.לפקס הארגני הרבה יכולות שלא קיימים בשרותי הפקסים האחרים.

 

על השירות

פקס ארגוני

יתרונות

למה לעבור לשירות פקס וירטואלי?

צמצום עלויות הפקס

לניהול שרתים בכלל ולשרת פקסים בפרט יש בדרך כלל עלויות נסתרות. עלויות אלו עשויות לכלול התקנה, אינטגרציה, עודף קיבולת, עבודה ברשת, עלויות תשתיות ועלויות תחזוקה. מלבד זאת השרת מוסיף נטל על הארגון ביצירת מערכת נוספת שיש לנהל. פקס וירטואלי חוסך עלויות רבות ומאפשר לכם ליהנות מקדמת הטכנולוגיה במחירים הזולים ב 50% מעלויות שרת הפקס הארגוני.

שילוב בין הפקס ליישומים של ה OFFICE והמייל.

שירות MyFax משקיע רבות סביב פיתוח יכולות לשליחת פקס בצורה הנוחה ביותר לארגון. השירות תומך בשליחה ישירות מהאתר, שליחה ממוצרי Microsoft Office וכמובן בשליחה פשוטה מהמייל.

פקס אלחוטי – ניתן לשלוח מכל מחשב ואפילו ממחשב כף יד.

פקס וירטואלי ארגוני מאפשר לכמות גדולה של משתמשים להפעיל את פקס הארגון במקביל ובלי לקום מהכסא. היכולת של שליחה פקס מהמחשב המחובר לרשת, מהמחשב בבית או ממחשב כף היד מאפשרת לעובדי החברה להשתמש בפקס בצורה פשוטה ויעילה יותר.

שיפור אבטחת המידע, פרטיות ותאימות.

אבטחה הוא תחום שארגונים שמים עליו את הדגש החשוב ביותר. ארגון מעוניינים להסתמך על תאימות ואבטחת מידע בצורה שתאפשר פעילות טכנית ויישום תהליכים ארגוניים בצורה הנכונה ביותר. לצורך כך MyFax מספק מגוון רחב של אבטחת מידע החל מהצפנה של התעבורה בשירות ברמת SSL, הגנה בשם משתמש וסיסמא ליצירת פרטיות משתמש, ארכיון או ביטול הארכיון על פי בחירתכם, הצפנת קבצי ה PDF שמתקבלים בשירות באמצעות סיסמא אישית ועוד.


מעבר משרתי פקסים לשירות פקס וירטואלי לארגון

יש לכם שרת פקסים בארגון ואתם חושבים אם להחליף אותו? רכזנו עבורכם כמה מהיתרונות הבולטים.

  • חסכון אמיתי חסכון בעלויות תחזוקה יקרות ,ללא עלות לקווים, שרתים או שיחות.השרות מצריך רק תשתית אינטרנט.תשלום רק על בסיס שימוש.

  • משאבים ללא תוכנה, שרתים או התקנות .תוך שעות השירות מופעל ומתחיל לפעול בארגון

  • אמין ומאובטח זמינות השירות גבוהה משירותים פנימיים .הגירסה תמיד עדכנית ביותר ללא צורך בעידכונים. ארכיון וגיבוי ללא עלויות נוספות. אבטחה גבוהה יותר משירותים פנימיים.

  • התממשקות תמיכה ב Microsoft Office שימוש קל ישירות מהמייל Web Service התממשקות לשירותים חיצוניים ואפליקציות

  • ארגון, ניהול ושליטה שליטה ובקרה על משתמשי הארגון. ניהול מספרי פקס ומשתמשים באמצעות מערכת הרשאות ודוחות

  • ניידות גישה מכל מקום בעולם עובד עם כל המכשירים הניידים 
Image Wait