שירות פקס עסקי

יכולות וחבילות שימוש מותאמות לעסקים

למה כדאי לעסק לעבור לשירות פקס וירטואלי?

צמצום עלויות הפקס: לניהול שרתים בכלל ולשרת פקסים בפרט יש בדרך כלל עלויות נסתרות. עלויות אלו עשויות לכלול התקנה, אינטגרציה, עודף קיבולת, עבודה ברשת, עלויות תשתיות ועלויות תחזוקה. מלבד זאת השרת מוסיף נטל על הארגון ביצירת מערכת נוספת שיש לנהל. פקס וירטואלי חוסך עלויות רבות ומאפשר לכם ליהנות מקדמת הטכנולוגיה במחירים הזולים ב 50% מעלויות שרת הפקס הארגוני.

שילוב בין הפקס ליישומים של ה OFFICE והמייל: שירות MyFax משקיע רבות סביב פיתוח יכולות לשליחת פקס בצורה הנוחה ביותר לארגון. השירות תומך בשליחה ישירות מהאתר, שליחה ישירות מגוגל דרייב, שליחה ממוצרי Microsoft Office וכמובן בשליחה פשוטה מהמייל.

פקס אלחוטי – ניתן לשלוח מכל מחשב ואפילו ממחשב כף יד: פקס וירטואלי ארגוני מאפשר לכמות גדולה של משתמשים להפעיל את פקס הארגון במקביל ובלי לקום מהכסא. היכולת של שליחה פקס מהמחשב המחובר לרשת, מהמחשב בבית או ממחשב כף היד מאפשרת לעובדי החברה להשתמש בפקס בצורה פשוטה ויעילה יותר.

מעבר משרתי פקסים לשירות פקס וירטואלי לארגון

יש לכם שרת פקסים בארגון ואתם חושבים אם להחליף אותו? רכזנו עבורכם כמה מהיתרונות הבולטים.

  • חסכון אמיתי. חסכון בעלויות תחזוקה יקרות ,ללא עלות לקווים, שרתים או שיחות. השרות מצריך רק גישה למייל או אינטרנט. תשלום על בסיס שימוש.
  • משאבים ללא תוכנה, שרתים או התקנות .תוך שעות השירות מופעל ומתחיל לפעול בארגון.
  • אמין ומאובטח. זמינות השירות גבוהה משירותים פנימיים. כל המשתמשים עובדים עם גירסה עדכנית תמיד וללא צורך בעידכונים. ארכיון וגיבוי ללא עלויות נוספות.
  • התממשקות ותמיכה ב Microsoft Office ו Google Drive ואופציות התחברות לשירותים חיצוניים ואפליקציות.
  • ארגון, ניהול ושליטה שליטה ובקרה על משתמשי הארגון. ניהול מספרי פקס ומשתמשים באמצעות מערכת הרשאות ודוחות.
  • ניידות וגישה מכל מקום בעולם, עובד עם כל המכשירים הניידים והנייחים.